KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13342236
nr 1334 2236
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 13/30, oramat löst blad, bladets mått: 70x85,5 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:25:37
29/6 20:01:47
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander